Bo Liczy Się Czas

Lubię takie dni, jak nasza ostatnia niedziela. Od rana się działo. Turniej tańca Sue, odwiedziny u cioci Dorotki w przeuroczym miejscu Bułka przez Bibułkę ( jeśli kiedyś będziecie w pobliżu Puławskiej w Warszawie to koniecznie tu się zatrzymajcie na chwilę ), spacer, sąsiedzka herbatka i na dobicie łyżwy wieczorem. Kocham takie rodzinne dni. Dni pełne wrażeń, gdy w domu jesteśmy przelotem, a wieczorem padnięci, ale szczęśliwi zalegamy na kanapie :).

Bo nie ma dla mnie większej wartości niż rodzina. Ona i On to moje życie. Od samego początku dbaliśmy o nasz wspólny czas. To było zawsze naszym priorytetem. Stracony kontakt ciężko jest odzyskać, a ten, który wyrabia się przez lata, zostaje z nami na zawsze. Naprawdę, tak niewiele potrzeba by być blisko. Wystarczy zwykły spacer. Drogie zabawki i spełnianie każdej zachcianki dziecka nie zastąpią mu miłości i czasu rodziców. A uśmiech dziecka, poczucie miłości i bezpieczeństwa, więzi rodzinne są bezcenne.

To są rzeczy, za które nie zapłacisz kartą Mastercard 😉

 

DSC_0777

 

DSC_0794

 

DSC_0802

 

DSC_0803

 

DSC_0865

 

DSC_0905

 

DSC_0995

 

DSC_1014

 

DSC_1049

 

CZAPKA ( dwustronna ) – Dress You Up
KURTKA – Roxy
SPODNIE – Zara
BUTY – Puma

You May Also Like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


dziewięć × = 72